O NÁS » Historie Firmy
Historie firmy Hanáček Auto

Historie naší firmy sahá až do roku 2006, kdy v rámci zvyšující se poptávky v oblasti kvalitního a dostupného servisu v oblasti automobilů byla realizována první automobilová dílna naší firmy.

V důsledku zvyšujícího se počtu spokojených a stálých zákazníků naší firmy se tyto původní prostory z hlediska kapacity ukázali jako nevyhovující a byli jsme nuceni hledat odpovídající prostory s vyhovujícím zázemím a výbornou dostupností. 

Tento krok se podařilo pro stávající situaci zcela vyřešit a to umístěním servisu na současné adrese Průmyslová 1474 Bzenec - Kolonie a to v roce 2011.

Počátkem roku 2013 se vzrůstající poptávkou a rapidního navýšení počtu zákazníků pneuservisu i autoservisu došlo k limitnímu naplnění kapacity současných prostorů a ty se začali jevit jako nevyhovující v důsledku nárůstu poptávky po našich službách. Jediným možným řešením této situace byla realizace stavby vlastních servisních prostorů s odpovídající kapacitou a zázemím pro umístění přístrojů, které jsme nakoupili kvůli rozšíření služeb našim zákazníkům. V září 2015 byl tento projekt dokončen a v současné době disponujeme moderní autodílnou s dostatečným zázemím, prostorem i parkovacími místy. Tento krok zcela nepochybně naši firmu posunul směrem dále a můžeme našim zákazníkům nabídnout více služeb při zachování cenové politiky, na kterou jsou naši zákazníci zvyklí.